Pomoc frankowiczom

OFERTA SKIEROWANA DO OSÓB, KTÓRE POSIADAJĄ KREDYT WALORYZOWANY KURSEM FRANKA SZWAJCARSKIEGO. NASZ DZIAŁ PRAWNY POSIADA KOMPLEKSOWĄ WIEDZĘ I SKUTECZNIE POMAGA OSOBOM, KTÓRE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA BANKOWE OFERTY KREDYTÓW W SZWAJCARSKIEJ WALUCIE, A TYM SAMYM CZUJĄ SIĘ POKRZYWDZONE PRZEZ BANK I CHCIAŁY BY DOCHODZIĆ SWOICH PRAW.

Nasi prawnicy reprezentują Państwa w sporze przeciwko bankom, skutecznie dochodzą praw Klienta w sprawie kredytów indeksowanych lub denominowanych do CHF.

Pomagamy w skuteczny sposób dochodzić swoich praw poprzez przewalutowanie kredytu, zwrotu należnego świadczenia w postaci nadpłaconych rat kredytowych, z uwagi na bezprawne zastosowanie klauzul w umowach pomiędzy stronami oraz unieważnienia umowy kredytu frankowego.

Pomoc frankowiczom

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

A MY ZNAJDZIEMY ROZWIĄZANIE DLA TWOJEJ SYTUACJI.

Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na używanie przez Polskie Centrum Finansowo Oddłużeniowe Sp. z o.o. Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Administratorem danych jest Polskie Centrum Finansowo Oddłużeniowe Sp. z o.o. Sp. K. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie, według zasad zawartych w naszej Polityce Prywatności.

SIEDZIBA

Polskie Centrum Finansowo Oddłużeniowe Sp. z O.O. Sp. K

Trocera 53

41-819 Zabrze

KONTAKT

Telefon: +48 514-554-001

E-mail: biuro@pcfo.pl

SOCIAL MEDIA

Śledź nas na

Facebook