Tarcza antywindykacyjna

ROKROCZNIE WZRASTA LICZBA OSÓB BORYKAJĄCYCH SIĘ Z PROBLEMAMI FINANSOWYMI. NIEMOŻNOŚĆ TERMINOWEGO SPŁACENIA ZACIĄGNIĘTYCH KREDYTÓW, POŻYCZEK CZY POPULARNYCH „CHWILÓWEK” SPRAWIA, ŻE DO DRZWI WIELU POLSKICH DOMÓW PUKAJĄ WINDYKATORZY.

Niestety, firmy windykacyjne skupujące różnego typu zobowiązania finansowe od innych podmiotów nie zawsze działają zgodnie z prawem. Nachalność, stosowanie gróźb wobec osoby zadłużonej, czy też częste nachodzenie jej w domu lub miejscu pracy to źródło ogromnego stresu.

Tarcza antywindykacyjna

Czy można bronić się przed nadgorliwym windykatorem?

Można, a nawet trzeba. Pamiętajmy, że windykator to nie komornik. Działalność tych drugich jest ściśle określona przepisami prawa. Komornicy, w przeciwieństwie do windykatorów, posiadają konkretne uprawnienia do ściągania należności od dłużników. Pracownicy prywatnych firm windykacyjnych mogą co najwyżej prosić o spłatę długu.

Zatem jeśli windykator próbuje wtargnąć do Twojego mieszkania lub domu, straszy sądem, przekazuje poufne informacje osobom trzecim, nalicza dodatkowe opłaty albo próbuje oszacować Twój majątek – nie czekaj i zgłoś nam swoje obawy.

Specjaliści z Polskiego Centrum Finansowo Oddłużeniowego nie pozostają obojętni na często bezprawne działania windykacji terenowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz mając na względzie dobro naszych Klientów opracowaliśmy skuteczną Tarczę Antywindykacyjną, której celem jest ochrona interesów współpracujących z nami osób.

Na czym polega antywindykacja?

Są to wszelkie czynności mające na celu przecięcie spirali długów i realną poprawę sytuacji materialnej dłużnika. W ścisłej współpracy z Klientami renegocjujemy warunki spłaty zadłużenia z wierzycielami, prowadzimy rozmowy z pracownikami windykacji, sporządzamy stosowne dokumenty. Wszystko po to, aby nasi Klienci mogli odetchnąć z ulgą.

Na co możesz liczyć?

Strach przed windykacją spędza sen z powiek wielu Polakom. Wierzymy, że dzięki wzajemnemu zaufaniu oraz bogatemu doświadczeniu naszych prawników szybko staniesz na nogi i będziesz mógł cieszyć się spokojnym życiem bez zadłużenia.

W ramach Tarczy Antywindykacyjnej przygotujemy w Twoim imieniu pismo o zaprzestaniu działań windykacyjnych, wesprzemy Cię podczas wszelkich czynności prowadzonych przez windykację terenową, zapewnimy fachowe doradztwo na każdym etapie postępowania.

Zatem jeśli:

- Twoja skrzynka pocztowa pęka w szwach od pism pochodzących od firm windykacyjnych

- Windykatorzy nękają Cię telefonami albo nachodzą w miejscu pracy

- Otrzymujesz propozycje pseudo ugód, które stoją w sprzeczności z Twoim interesem finansowym

- Masz jakiekolwiek wątpliwości związane z prowadzonymi przez firmy windykacyjne czynnościami

Zgłoś się do nas! Pomożemy Ci uwolnić się od długów i związanego z nimi stresu. Pozostajemy do Twojej dyspozycji!

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

A MY ZNAJDZIEMY ROZWIĄZANIE DLA TWOJEJ SYTUACJI.

Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na używanie przez Polskie Centrum Finansowo Oddłużeniowe Sp. z o.o. Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Administratorem danych jest Polskie Centrum Finansowo Oddłużeniowe Sp. z o.o. Sp. K. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie, według zasad zawartych w naszej Polityce Prywatności.

SIEDZIBA

Polskie Centrum Finansowo Oddłużeniowe Sp. z O.O. Sp. K

Trocera 53

41-819 Zabrze

KONTAKT

Telefon: +48 514-554-001

E-mail: biuro@pcfo.pl

SOCIAL MEDIA

Śledź nas na

Facebook