Upadłość konsumencka

PIĘTRZĄCE SIĘ TRUDNOŚCI ZWIĄZANE ZE SPŁATĄ ZACIĄGNIĘTYCH ZOBOWIĄZAŃ MOGĄ MIEĆ RÓŻNE PRZYCZYNY.

UTRATA PRACY, CHOROBA, NIEUDANA INWESTYCJA, CZY TEŻ INNE ZDARZENIE LOSOWE, TO CZYNNIKI, KTÓRE NEGATYWNIE WPŁYWAJĄ NA SYTUACJĘ FINANSOWĄ WIELU POLAKÓW.

Polskie Centrum Finansowo Oddłużeniowe stoi na strażyinteresów swoich Klientów, którzy są niewypłacalni,a jednocześnie marzą o powrocie do normalności - bez zadłużenia, windykatorów i nieprzespanych nocy.

Upadłość konsumencka

Jak bezpiecznie wyjść z długów?

Dnia 24 marca 2020 r. dokonano nowelizacji ustawy o prawie upadłościowym. Jej celem było uproszczenie trybu postępowania upadłościowego wobec konsumenta. W rezultacie cała procedura powinna trwać krócej. Zwiększeniu ma również ulec liczba ogłaszanych upadłości. To dobra informacja dla wszystkich dłużników, którzy chcą poprawić swoją sytuację finansową i podreperować domowy budżet.

Jak wygląda współpraca z PCFO?

Upadłość konsumencka to szansa na lepsze jutro. Nasi specjaliści świadczą kompleksową pomoc w zakresie ogłaszania bankructwa Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Nasze działania:

1) Wsłuchujemy się w potrzeby Klienta, analizujemy jego sytuację życiową, zapoznajemy się z zebranymi dokumentami

2) Prezentujemy pakiet rozwiązań i rekomendacji, których celem jest polepszenie warunków życiowych Klienta

3) Sporządzamy pisma, w tym opracowujemy wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej

4) Uczestniczymy w renegocjacjach z wierzycielami Klienta, prowadzimy doradztwo na każdym etapie postępowania upadłościowego

Komu przysługuje prawo do ogłoszenia upadłości konsumenckiej?

Przysługuje ono osobom fizycznym, które z niezależnych od siebie przyczyn stały się niewypłacalne (m.in. utrata dochodów, nieszczęśliwy wypadek, choroba przewlekła, ubóstwo, podeszły wiek).

Co można zyskać ogłaszając bankructwo?

W myśl przepisów ustawy z dnia 28 lutego 2003 r. Prawo upadłościowe, ogłoszenie upadłości konsumenckiej zezwala na redukcję lub całkowite umorzenie zobowiązań osoby fizycznej względem wierzycieli. Jednak pomyślne przejście procedury upadłościowej to coś znacznie więcej – szansa na lepsze życie bez długów i stresu.

Warto podkreślić, że sąd może oddalić wniosek o upadłość konsumencką, jeśli osoba fizyczna występowała o taką procedurę w ciągu ostatnich 10 lat. Niemniej posiadając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw wiemy, że każde postępowanie upadłościowe jest inne, a jednocześnie - w większości sytuacji - odznacza się dużym stopniem złożoności.

Zespół ekspertów zrzeszonych wokół Polskiego Centrum Finansowo Oddłużeniowego oferuje rzetelne wsparcie każdemu, kto boryka się z trudną sytuacją materialną.

Skuteczna pomoc na wyciągnięcie ręki

Jakie warunki ogłoszenia upadłości konsumenckiej trzeba spełnić? Ile trwa postępowanie upadłościowe? Na czym polega upadłość konsumencka przedsiębiorcy prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą? Co z BIK-iem i zdolnością kredytową?

Aby uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na te oraz inne nurtujące pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Ze swej strony gwarantujemy obsługę prawną na najwyższym poziomie.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

A MY ZNAJDZIEMY ROZWIĄZANIE DLA TWOJEJ SYTUACJI.

Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na używanie przez Polskie Centrum Finansowo Oddłużeniowe Sp. z o.o. Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Administratorem danych jest Polskie Centrum Finansowo Oddłużeniowe Sp. z o.o. Sp. K. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie, według zasad zawartych w naszej Polityce Prywatności.

SIEDZIBA

Polskie Centrum Finansowo Oddłużeniowe Sp. z O.O. Sp. K

Trocera 53

41-819 Zabrze

KONTAKT

Telefon: +48 514-554-001

E-mail: biuro@pcfo.pl

SOCIAL MEDIA

Śledź nas na

Facebook