Odszkodowania

UBEZPIECZYCIEL ODMÓWIŁ CI WYPŁATY ODSZKODOWANIA ALBO ŚWIADCZENIA Z UMOWY UBEZPIECZENIA? UBEZPIECZYCIEL NIE BIERZE POD UWAGĘ CZĘŚCI LUB CAŁOŚCI TWOICH ROSZCZEŃ?

Tak jak wiele jest rodzajów ubezpieczeń, tak też rozmaite mogą być powody, dla których ubezpieczyciel nie chce wypłacić odszkodowania albo wypłaconą kwotę bezpodstawnie zaniżył.

Reprezentujemy naszych Klientów w zakresie sporów pomiędzy towarzystwem ubezpieczeniowym na etapie polubownym jak i w kolejnej batalii, która przechodzi na etap postępowania sądowego.

Skontaktuj się z nami, ocenimy Twoją sprawę i przedstawimy nasze stanowisko. Z naszego długoletniego doświadczenia wynika, że bardzo często sprawa załatwiana jest na etapie polubownym. Wtedy też pozostaje proces sądowy, w którym pomożemy Państwu odzyskać roszczoną kwotę.

Odszkodowania

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

A MY ZNAJDZIEMY ROZWIĄZANIE DLA TWOJEJ SYTUACJI.

Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na używanie przez Polskie Centrum Finansowo Oddłużeniowe Sp. z o.o. Sp. K. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Administratorem danych jest Polskie Centrum Finansowo Oddłużeniowe Sp. z o.o. Sp. K. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie, według zasad zawartych w naszej Polityce Prywatności.

SIEDZIBA

Polskie Centrum Finansowo Oddłużeniowe Sp. z O.O. Sp. K

Trocera 53

41-819 Zabrze

KONTAKT

Telefon: +48 514-554-001

E-mail: biuro@pcfo.pl

SOCIAL MEDIA

Śledź nas na

Facebook